کنترلر
کنترلر ها

کنترلر ها شامل مینی کنترلر ، آنالایزرها ، ترنسمیترها ، پمپ ها و پراب های صنعتی می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توان برخی از پارامترهای آب از قبیل pH ، EC ،  TDS، DO  و … را اندازه گیری کرد . این دستگاه ها برروی خط نصب می شوند و به صورت آنلاین اندازه گیری می کنند. این دستگاه ها در صنایع مختلف قابل استفاده هستند.

مینی کنترلر کمپانی HANNA به واسطه توجه به همه مشتریان از هر سطح و بودجه ای ، برای اندازه گیری آنلاین Ph ، EC, TDS مینی کنترلرها را تولید نموده است. مینی کنترلرها با قیمت مناسب تر نسبت به کنترلرهای آنالوگ و دیجیتال و آنالایزرها این امکان را فراهم می کند تا کاربر با هزینه کمتر پارامترهای کلیدی را کنترل نماید.

مشاهده محصولات مینی کنترلر

کنترلر/ترنسمیتر/آنالایزر کنترل ، بررسی ( آنالیز ) و انتقال اطلاعات پارامترها ، حین تولید و روی خط تولید ، به صورت آنلاین و لحظه ای ، یکی از اصولی است که کاربر در خط تولید اتوماتیک به آن نیازمند است. در خطوط تولید بزرگ و اتوماتیک عموما از ترنسمیترها استفاده می شودو انتقال اطلاعات به اتاق کنترل وظیفه این جزء می باشد. اما در خطوط تولید نیمه اتوماتیک و کوچک عموما استفاده از کنترلرها با خروجی های متفاوت از قبیل رله ، آلارم ، خروجی آنالوگ رایج است .

مشاهده محصولات کنترلر/ ترنسمیتر/ آنالایزر

کنترلر استخر/شنا همانگونه که می دانیم کنترل پارامترهای آب استخر ، ارتباط مستقیم با سلامت انسان دارد، که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدین منظور کمپانی HANNA محصولاتی جهت کنترل Ph و کلر آب استخر تولید نموده تا با استفاده از آن ها آب استخر را به کیفیت مطلوب برساند.

مشاهده محصولات کنترلر استخر شنا

پراب با توجه با اینکه مینی کنترلرهای و کنترلرهای کمپانی HANNA جهت استفاده بر روی خطوط تولید ، تولید شده اند و نیاز به مقاومت و استحکام بیشتری دارند ، کمپانی HANNA متناسب با شرایط مذکور پراب های صنعتی با دوام جهت اتصال به انواع مینی کنترلر ها و کنترلرها برای اندازه گیری پارامترهای کلیدی آب تولید نموده است .

مشاهده محصولات پراب

پمپ هنگامی که پارامتری از آب بر روی خط اندازه گیری می شود گاها نیاز به افزودن ماده ای برای تنظیم پارامتر مذکور می باشد . به طور مثال اگر محیطی باید در حالت اسیدی باشد ولی مقدار pH آن در حالت بازی است ، جهت کنترل نیاز به تزریق اسید می باشد. پمپ های کمپانی HANNA با اتصال به کنترلرها و فرمان گرفتن از آن ، این وظیفه را انجام می دهند.

مشاهده محصولات پمپ