فروشگاه اینترنتی Hanna Instruments در ایران به آدرس اینترنتی hannainstir ،جهت فروش اختصاصی محصولات کمپانی Hanna Instruments  در ایران راه اندازی شده است.

مدیریت و نظارت فروشگاه اینترنتی  Hanna Instruments بر عهده شرکت ستاره عرش آریا ، نماینده انحصاری و رسمی کمپانی HANNA ، درایران می باشد.

کمپانی HANNA یکی از برترین و مشهورترین  تولیدکنندگان تجهیزات تست و کنترل کیفیت آب و خاک و مواد شیمیایی در صنایع مختلف می باشد.

کمپانی HANNA با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است مشتریان بسیاری را در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد. این کمپانی جهت گسترش حوزه فعالیت خود و سهولت در ارائه کالا ، بیش از 40 دفتر رسمی در سراسر دنیا تاسیس نموده است.

در همین راستا شرکت ستاره عرش آریا از سال 2014 میلادی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی HANNA جهت تامین و ارائه خدمات پس از فروش محصولات HANNA در ایران شده و گامی موثر در پیشبرد صنعت و رضایت مشتریان برداشته است.

کارشناسان فنی شرکت ستاره عرش آریا ، دوره های فنی متعددی را جهت آموزش کاربری دستگاه ها ، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش ، تعمیرات و… توسط کارشناسان و مهندسین فنی کمپانی HANNA گذرانده اند و موفق به دریافت گواهینامه های تایید شده و معتبر کمپانی HANNA شده اند.

لذا با در دست داشتن مجوزات و گواهینامه های تایید شده توسط کمپانی HANNA ، مجاز به فروش و ارائه خدمات پس از فروش کلیه دستگاه های تولید شده توسط کمپانی HANNA می باشیم.

با نگاهی به شرایط روز دنیا و تمایل مشتریان به خرید اینترنتی محصولات ، برآن شدیم فروشگاه اینترنتی hannainstir را ، راه اندازی نموده تا مشتریان عزیز بتوانند به طور مستقیم به قیمت محصولات HANNA و تحویل آن ها در ایران دسترسی داشته باشند.

در صورت تمایل به خرید محصولات کمپانی HANNA پس از انتخاب دستگاه و یا نیاز به مشاوره فنی و یا در خصوص شرایط خرید و تحویل کالا با ما تماس بگیرید.