تجهیزات پرتابل
تجهیزات پرتابل

تجهیزات پرتابل شامل pH متر پرتابل ،ORP متر ، هدایت سنج پرتابل ، سختی سنج پرتابل ، اکسیژن متر پرتابل ، رطوبت سنج پرتابل ، کدورت سنج پرتابل ، دماسنج پرتابل و مولتی پارامتر پرتابل می باشد. این دستگاه ها قابل حمل به همراه کیف حمل و کلیه تجهیزات جانبی مورد نیاز ، جهت استفاده کاربر در محل های مختلف می باشند . تجهیزات پرتابل در کلیه صنایع قابل استفاده هستند.

pH متر پرتابل از آنجایی که اندازه گیری  pH در محل یکی از نیازهای مبرم کاربر ، در صنایع مختلف محسوب می شود و همچنین در برخی موارد نیاز به دقت بسیار بالا نیز می باشد ، کمپانی HANNA ، پی اچ متر های پرتابل در مدل های مختلف را تولید نموده ، به طوری که هر کاربری بر اساس نیاز وکاربرد محصولات خود می تواند انتخابی مناسب داشته باشد.

مشاهده محصولات pH متر پرتابل

pH / ISE متر پرتابل برخی از pH مترهای پرتابل کمپانی HANNA امکان اتصال الکترودهای یون انتخابی ( ISE ) را نیز دارا می باشند . در این دسته محصولات کاربر می تواند علاوه بر انتخاب PH متر مناسب ، دستگاهی را انتخاب کند که امکان اتصال الکترودهای یون انتخابی را نیز داشته باشد تا از هر دو قابلیت PH و ISE استفاده نماید.

مشاهده محصولات pH/ISE متر پرتابل

EC/TDS/SALINITY متر پرتابل هدایت الکتریکی یکی از پارامترهای مهم در صنعت آب محسوب می شود که عموما با اندازه گیری EC امکان محاسبه TDS و شوری نیز فراهم می گردد. دستگاه ,EC/TDS/ شوری سنج  کمپانی HANNA که به صورت پرتابل طراحی شده به همراه کیف حمل در مدل ها و اشکال مختلف که از لحاظ رنج اندازه گیری و دقت و امکانات جانبی با هم تفاوت دارند ، تولید شده اند.

مشاهده محصولات EC/TDS/Salinity متر پرتابل

اکسیژن متر (DO) پرتابل اکسیژن محلول در آب یکی از عوامل مهم در حیات موجودات زنده همچون میکروارگانیزم ها و آبزیان محسوب می شود. اکسیژن مترهای پرتابل کمپانی HANNA در مدل های مختلف از نظر رنج اندازه گیری ، نوع الکترود و امکانات جانبی با هم تفاوت دارند و با بودجه های مختلف امکان انتخاب دستگاه مناسب برای هر کاربر مهیا می باشد.

مشاهده محصولات اکسیژن متر (DO) پرتابل

رطوبت سنج پرتابل رطوبت سنج های کمپانی HANNA جهت اندازه گیری میزان رطوبت هوا در کلیه صنایع  مخصوصا صنایع گلخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند. با استفاده از رطوبت سنج پرتابل امکان اندازه گیری رطوبت و دمای محیط میسر می گردد.

مشاهده محصولات رطوبت سنج پرتابل

کدورت سنج پرتابل کدورت آب و برخی از نوشیدنی ها از عوامل نشان دهنده آلودگی و یا کیفیت محصول می باشد. کمپانی HANNA کدورت سنج های پرتابل مختلفی را بر اساس استاندارد اندازه گیری  ISO و EPA ، واحد اندازه گیری ، و… تولید نموده است و مصرف کنندگان بر اساس رنج اندازه گیری و استاندارد مورد نظر امکان انتخاب دستگاه مناسب را دارند .

مشاهده محصولات کدورت سنج پرتابل

مولتی پارامتر پرتابل

دستگاه های پرتابل چند منظوره امکان اندازه گیری چند پارامتر را به کاربر می دهد. این مزیت مخصوصا در شرایط نامناسب میدانی بسیار جذاب می باشد. به طوری که برای اندازه گیری چند پارامتر نیاز به داشتن دستگاههای متعدد نیست  و کاربر تنها با در دست داشتن یک دستگاه امکان اندازه گیری چند پارامتر را خواهد داشت. مولتی پارامترهای کمپانی HANNA با توجه به تعداد پارامترها ، دقت اندازه گیری ، رنج اندازه گیری و امکانات جانبی ، توسط کاربر انتخاب می گردد.

مشاهده محصولات مولتی پارامتر پرتابل