تجهیزات قلمی
تجهیزات قلمی

تجهیزات قلمی شامل pH متر قلمی ، ORP متر قلمی ، هدایت سنج قلمی ، سختی سنج قلمی ، دماسنج قلمی و مولتی پارامتر قلمی می باشد. این دستگاه ها به صورت جیبی هستند و بسیار راحت حمل می شوند . تجهیزات قلمی در کلیه صنایع قابل استفاده هستند.

ph متر قلمی PH/ORP متر های قلمی HANNA با تنوع فراوان  از لحاظ دقت و امکانات در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.از جمله تفاوت های این تجهیزات در نمایش دما ، الکترود قابل تعویض ، شکل و نوع الکترود ( که در صنایع مختلف و کاربردهای مختلف ، متفاوت هستند ) و ضدآب بودن می باشد.

مشاهده محصولات pH/ORP متر قلمی

EC-TDS قلمی EC یا همان TDS مترهای قلمی  HANNA  از لحاظ رنج اندازه گیری ، نمایش توام هر دو پارامتر EC و TDS و یا یکی از آن ها ، در مدل های مختلف عرضه می گردد. انتخاب دستگاه با رنج صحیح و مناسب با کاربری مصرف کننده در هنگام خرید ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاهده محصولات EC/TDS متر قلمی

مولتی پارامتر قلمی مولتی پارامترهای قلمی دارای قابلیت اندازه گیری پارامترهای کلیدی آب شامل  PH، EC، TDS و دما می باشند . کمپانی HANNA جهت سهولت اندازه گیری این پارامترها، محصولات متنوع چند منظوره را که بتواند همه پارامترها را با یک دستگاه اندازه گیری کند ، تولید نموده است.

مشاهده محصولات مولتی پارامتر قلمی

دماسنج قلمی دما از جمله پارامترهای مهم در طول پروسه تولید و حتی خطوط تولید خصوصا در صنایع غذایی می باشد . کمپانی HANNA با تولید انواع دماسنج ها با دقت بالا و کارایی آسان ، امکان اندازه گیری دما را در هر لحظه برای کاربر میسر می کند.

مشاهده محصولات دما سنج قلمی